ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 24 czerwca. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży z Misiem po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki .Były wiersze, piosenki i wspaniałe tańce, które zachwyciły wszystkich. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy. Wychowawcy podziękowali Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawców grup. Na zakończenie uroczystości dzieci  wraz z rodzicami zasiadły do słodkiego poczęstunku. Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

 

 

Z okazji wakacji Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych chwil.

Zakończenie roku w przedszkolu - 24.06.2022 r.