ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

Tym razem postanowiłyśmy zakończyć rok przedszkolny w stylu pirackim. Już od rana w całym przedszkolu roiło się od  ,,piratów”. Dzieci były bardzo przejęte nadchodzącą uroczystością. Wreszcie nadszedł czas występów. Towarzyszyło nam wiele emocji. Było dużo radości ale też pojawiły się łezki ze wzruszenia. Kiedy zebrali się wszyscy rodzice,  dzieci  dumnie wkraczały na scenę, reprezentując swoje wspaniałe stroje. Nastąpił czas występów. Nasze przedszkolaki pięknie tańczyły, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze. Pani Dyrektor oraz zaproszeni Rodzice docenili gromkimi brawami występy małych piratów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu - 23.06.2023 r.

 

Skip to content