Zakończenie roku szkolnego w grupie 5-6 latków

„Tu w przedszkolu dobrze nam było,

Lecz niestety się skończyło.

Dość zabawy, czas do pracy-

Dziś mówimy my – starszacy-

Żegnaj, żegnaj nam przedszkole”.

 

21 czerwca br. z udziałem pani Dyrektor, pani Pedagog i Rodziców odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w grupie 5-6 latków.
Dzieci odświętnie ubrane zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne podczas części artystycznej specjalnie przygotowanej na tą uroczystość. Występ bardzo podobał się zaproszonym gościom o czym świadczyły uśmiechy radości, zachwytu i gromkie brawa, ale nie zabrakło też momentów, w których łezka zakręciła się w oku. Na zakończenie dzieci 5 letnie pożegnały wszystkie 6 latki i wręczyły im drobne upominki.
Następnie p. dyrektor Dorota Ciećka z wych. p. Elżbietą Bednarek  wręczyły dzieciom upominki za systematyczne oszczędzanie w SKO ufundowane przez BS w Łubnicach, oraz podziękowania rodzicom, którzy aktywnie włączali się w prace na rzecz klasy i szkoły. Po tych wzruszających chwilach wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców,
a później na wspólne zabawy taneczne.
Wychowawczyni życzy dzieciom i rodzicom wspaniałych wakacji. Dzieciom  wielu sukcesów w szkole, a rodzicom zadowolenia z pierwszych osiągnięć dzieci.