ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą o godz. 8.00 w kościele parafialnym.
Dalszy ciąg uroczystości przebiegał na placu przed szkołą. Przemówienia okolicznościowe wygłosili: Wójt Gminy Łubnice- Tomasz Pawlik oraz Przewodniczący Rady Gminy- Marian Baniak. Wraz z Przewodniczącym Komisji Oświatowej – Damianem Janasem i Inspektorem ds. Oświaty Panią Anną Glapą- Sobałą wręczyli kwiaty i podziękowania.
Pani dyrektor szkoły rozdała uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce a rodzicom- listy gratulacyjne. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Dyrektor Dorota Ciećka  podziękowała także wszystkim rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym włączali się w pracę na rzecz szkoły.
Uczniowie klas IV-VII, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen otrzymali także stypendia ufundowane przez Wójta Gminy Łubnice. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji
i zasłużonego wypoczynku.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego przeżyliśmy szczególnie wyjątkową
i wzruszającą chwilę – pożegnanie trzech nauczycielek odchodzących na emeryturę- Pani Grażyny Mamczak, Pani Kamili Korek i Pani Jolanty Kucharskiej.
Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek…  Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, to
i tak nie jest łatwo. Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byliście, dawałyście z siebie wszystko, co najlepsze, naszej szkolnej rodzinie… Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: „Dziękujemy Wam”.
Niech emerytura będzie on dla Was czasem nadal aktywnym. Żyjcie najpiękniej, teraz bez ograniczeń czasowych, dbajcie o siebie , spełniajcie się i nie zapominajcie o nas!

Zakończenie roku szkolnego - 21.06.2024 r.
Skip to content