ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą o godz. 8.00 w kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły. Uczniowie klasy ósmej zatańczyli poloneza i podziękowali rodzicom oraz pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie młodych latorośli. To były bardzo wzruszające chwile. Zwieńczeniem akademii stało się uroczyste ślubowanie świeżo upieczonych absolwentów. To deklaracja przywiązania do wartości, jakie wpoiła im nasza szkoła i obietnica dochowania ich w przyszłym życiu.
Następnie pani dyrektor szkoły wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce a rodzicom- listy gratulacyjne. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Dyrektor Dorota Ciećka  podziękowała także wszystkim rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym włączali się w pracę na rzecz szkoły.
Uczniowie klas IV-VIII z najwyższą średnią ocen otrzymali także stypendia ufundowane przez Radę Gminy Łubnice. Po raz pierwszy przyznano także stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku, a absolwentom- udanego startu do wybranych szkół, szczęścia i powodzenia w życiu i w dalszej edukacji.

Zakończenie Roku Szkolnego - 23.06.2023 r.