ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą o godz. 8.00 w kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał na boisku szkolnym.
Uroczystość ta miała charakter szczególny. Mury naszej szkoły opuściła klasa ósma. Absolwenci zatańczyli poloneza i zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Wzruszeniom  nie było końca.
Pani dyrektor szkoły wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce a rodzicom- listy gratulacyjne. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Dyrektor Dorota Ciećka podziękowała także wszystkim, którzy w minionym roku szkolnym włączali się w pracę na rzecz szkoły.
Uczniowie klas IV-VIII, ze średnią ocen co najmniej 5,0 i bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem otrzymali także stypendia ufundowane przez Radę Gminy Łubnice oraz Wójta Gminy Łubnice.
Na koniec spotkania pożegnaliśmy P. Katarzynę Szwed i P. Patrycję Domagałę, które pracowały przez kilka lat w naszej szkole. Paniom dziękujemy za czas owocnej współpracy i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 - 24.06.2022 r.