ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą
o godz. 8.00 w kościele parafialnym. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Na początek uczniowie klas IV-VIII z najwyższą średnią ocen otrzymali  stypendia ufundowane przez Wójta Gminy Łubnice. Następnie kl. VIII przedstawiła przygotowaną część artystyczną. Podziękowała nauczycielom za przekazaną wiedzę, rodzicom za wsparcie
i opiekę, a do młodszych kolegów i koleżanek skierowała dobre rady.
Pani dyrektor szkoły wraz z wychowawczynią wręczyła absolwentom świadectwa, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, a rodzicom – listy gratulacyjne i podziękowania. Również uroczyście zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom z kl. III, którzy zakończyli pierwszy etap kształcenia. Ich rodzice otrzymali podziękowania z rąk pani dyrektor
i wychowawczyni.
Najlepsi uczniowie z klas IV –VII również otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Dyrektor Dorota Ciećka podziękowała także wszystkim rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym włączali się w pracę na rzecz szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Zakończenie roku szkolnego - 2020/2021