ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO W GRUPIE 6-LATKÓW

„Nie przedszkole ale szkoła po wakacjach na nas woła.

Już nie misie ani lale, lecz prawdziwe szkolne sale.

Gdzie są wielkie tajemnice, gdzie jest kreda i tablice.

Gdzie czytania czeka sztuka i ten wielki skarb nauka.

Więc przedszkola miłe ściany, dziś na zawsze was żegnamy.

By wspominać zawsze mile, te beztroskie dobre chwile.”

 

25 czerwca w grupie dzieci 6 letnich odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe książeczki. Po części oficjalnej wszyscy udaliśmy się w Domku Myśliwskiego. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną. Następnie p. Dyrektor złożyła dzieciom życzenia i podziękowała rodzicom za współpracę. Spotkanie było wspaniałą okazją do wielu wspomnień, wzruszeń i pożegnań, ale również doskonałą okazją do świetnej zabawy i kosztowania pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Największą atrakcją okazał się dmuchany zamek z którego dzieci mogły korzystać do woli. Było gwarnie, radośnie i rodzinnie za co pięknie dziękuję wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy.
Wychowawczyni dziękuje dzieciom i rodzicom za ten wspaniały rok życząc słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Dzieciom  wielu sukcesów szkole, a rodzicom zadowolenia z pierwszych osiągnięć dzieci.

Zakończenie roku przedszkolnego - 25.06.2021 r.