WYJAZD DO MANDORII

27 maja 2024r. dzieci z edukacji wczesnoszkolnej wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Miasta Przygód- Mandorii. Obiekt ten jest największym w Europie krytym parkiem rozrywki, który dostarczył wszystkim uczestnikom sporej dawki niezapomnianych przygód. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuliśmy się, jakbyśmy przenieśli się w czasie. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie i nie mieliśmy czasu na nudę. Daliśmy się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.

Wycieczka do Mandorii - 27.05.2024 r.
Skip to content