WYCIECZKA DO „RODZINNEGO PARKU PRZYGÓD I EDUKACJI – GÓRECZNIK”.

5 czerwca nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do „Rodzinnego Parku Przygód                     i Edukacji – Górecznik”.  Główną atrakcją wycieczki dla najmłodszych było Minii Zoo. Dzieci oglądały zwierzęta tam mieszkające: pawie, strusie, perliczki, lemury, osiołki a także pogłaskały i nakarmiły kózki. Zajrzały do Domku Czerwonego Kapturka i wysłuchały bajki multimedialnej. Podziwiały ogromne modele owadów. Wielką radość naszym najmłodszym sprawiła przejażdżka kolorową kolejką dla dzieci. Jednak największą atrakcją okazała się zabawa w Parku Rozrywki, gdzie dzieci bawiły się na  huśtawkach, karuzelach, trampolinach. Po wspaniałych atrakcjach dzieci udały się na obiadek, po którym zmęczone lecz z uśmiechami na twarzach wróciły do domku.

Wycieczka do „Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji – Górecznik” - 5.06.2024 r.
Skip to content