WIELKANOC W PRZEDSZKOLU

Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi przedszkolaki bardzo starannie przygotowują się do Świąt Wielkanocnych: w tym roku ozdabiali pisanki, wykonywali wiele ozdób świątecznych.  Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy, długo wyczekiwany dzień. Już od rana dzieci z wielką radością powitały Zajączka, który wcześniej niezauważony przez nikogo ukrył upominki dla naszych milusińskich. Następnie uczestniczyły w zabawach i tańcach z Zajączkiem Wielkanocnym, po czym  rozpoczęły poszukiwania prezentów ukrytych w salach jak również na terenie przedszkola. Oj, Zajączek w tym roku starannie ukrył prezenty, przedszkolakom poszukiwanie ich sprawiło dużo radości i wywołało szereg pozytywnych emocji. Dopełnieniem tego dnia było śniadanie wielkanocne przy świątecznie udekorowanych stołach z tradycyjnymi potrawami. To był bardzo udany dzień, który zapamiętamy na bardzo długo.

Wielkanoc w przedszkolu - 27.04.2024 r.
Skip to content