SPOTKANIE Z IZABELĄ KLEBAŃSKĄ

We wtorek 29 października dzieci z klas 0 – III wzięły udział w spotkaniu autorskim z panią Izabellą Klebańską. Spotkanie odbyło się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnicach, gdzie licznie zebrali się uczniowie klas młodszych z naszej gminy. Pani Izabella Klebańska jest autorką wielu książek, scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży oraz bajek i piosenek. W ciekawy sposób, posługując się prezentacją multimedialną i nagraniami pieśni operowych, opowiadała dzieciom o życiu i twórczości słynnego kompozytora Stanisława Moniuszki. Wybrany temat spotkania związany był z okrągłą rocznicą urodzin kompozytora oraz faktem, iż rok 2019 został ustanowiony przez sejm RP Rokiem Stanisława Moniuszki.

Po zakończeniu spotkania, wszyscy chętni mogli zakupić wybrane książki autorki wraz ze specjalną dedykacją.

Dziękujemy za spotkanie.

Spotkanie z Izabelą Klebańską - 29.10.2019 r
Skip to content