ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Wakacje, wakacje i… po wakacjach. W poniedziałek( 2.09) uczniowie, po baaaardzo długiej przerwie,  przekroczyli próg naszej szkoły i usłyszeli pierwszy w tym roku dzwonek. Kończy się okres błogiego lenistwa, zaczyna czas pracy. Hurrra!
Ten dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele parafialnym. Po Mszy udaliśmy się na boisko szkolne. Tegoroczna uroczystość miała nieco inny niż zwykle przebieg. Klasa V wraz z wychowawcą przygotowała montaż słowno- muzyczny związany z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Uczniowie złożyli także kwiaty i zapalili znicze pod „Dębem Pamięci” poświęconym Józefowi Ziemskiemu oraz pod tablicą upamiętniającą ofiary wojny, które mieszkały w Wójcinie.
Następnie głos zabrała pani dyrektor, która omówiła organizację roku szkolnego 2019/2020. Po części oficjalnej, wszyscy udali się do klas.
Wszędzie dobrze, ale w szkole najlepiej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 2.09.2019