PRZYSZŁA WIOSNA, ZIMY NIE BĘDZIE!

W Zespole Szkół  w Wójcinie hucznie powitano wiosnę. 21 marca chętni  uczniowie oraz przedszkolaki wzięli udział w niecodziennej akcji charytatywnej. Każdy mógł zrobić sobie wiosenne zdjęcie w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję kąciku. Całkowity dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie przekazany na rehabilitację jednego z naszych przedszkolaków.
W świetnych humorach wszyscy udali się do sali gimnastycznej, gdzie odbył się szkolny konkurs „Mam talent!”.  Uczestnicy zaprezentowali swe umiejętności w następujących dyscyplinach: śpiew, taniec, gra na instrumentach, wiedza geograficzna, gimnastyka, rysowanie, jazda na rolkach. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników podziwiając ich talent, zaangażowanie
i odwagę. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Zmagania były oceniane przez jury w składzie: Dorota Ciećka- dyrektor szkoły, Aldona Juszczak- przewodnicząca Stowarzyszenia Gospodyń „Wójcin nad Prosną”, Edyta Piekielna- przewodnicząca rady Rodziców, Tomasz Pawlik- przewodniczący Komisji oświatowej, Dominika Chromik- pedagog szkolny, Sławomir Smolnik- nauczyciel.
Komisja rozstrzygnęła także konkurs na najpiękniejsze wiosenne przebranie.
Ostatnim punktem programu był barwny korowód z marzannami.
Sądząc po prognozach pogody na najbliższe dni, wiosna rozgościła się u nas na dobre a zima nie ma najmniejszej ochoty by do nas wracać! Przynajmniej do grudnia.

Samorząd Uczniowski

Przyszła wiosna, zimy nie będzie! - 21.03.2024 r.