POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

W piątek 18 października wytypowana drużyna z klasy II w składzie: Aleksandra Morawiec i Kamil Krystek reprezentowała naszą szkołę w XIV edycji „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa” – eliminacje powiatowe. Turniej, jak każdego roku odbywał się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Wieruszowie. W tym roku rywalizowało ze sobą 18 drużyn z całego powiatu wieruszowskiego. Przed uczestnikami konkursu postawiono dwa zadania. Pierwszym z nich było rozwiązanie testu o bezpieczeństwie. W drugim trzeba było wykazać się szybkością i sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód. Drużyna naszej szkoły walczyła dzielnie starając się jak najlepiej wykonać wszystkie zadania. Mimo braku miejsca na podium, uczniowie byli dumni z tego, że mogli wziąć udział w turnieju, za co otrzymali dyplom i ciekawe upominki.

„Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa” - 18.10.2019 r.
Skip to content