POKAZ MODY WIOSENNEJ

Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej. Nie  zawiodła pomysłowość Dzieci i Rodziców. Kreacje przygotowano według własnych pomysłów, wykonano  je z wszelkich dostępnych materiałów: różnorodnych tkanin, bibuły, wstążek, kwiatów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. W tym dniu w Przedszkolu zagościła prawdziwa Wiosna. Po wybiegu spacerowały bociany, żabki, ślimaki nie zabrakło Pani Wiosny, Pana Wiosny, Wiosennych Dam i Dżentelmenów, Dzieci  – Kwiatów. oraz innych cudownych wiosennych postaci. Wspólnie wykonaliśmy również  Marzannę. Wszyscy bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że taki sposób witania tej wyjątkowej pory roku  na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń.

Pokaz mody wiosennej - 21.03.2024 r