OSTATNI TYDZIEŃ NAUKI

Ostatni tydzień nauki w mijającym roku szkolnym był bardzo intensywny i obfitował w wiele wydarzeń. Jednym z nich był rajd rowerowy do Byczyny, w którym uczestniczyły klasy 4, 6,7. Podczas tej wyprawy uczniowie podziwiali piękne krajobrazy oraz unikatową architekturę pobliskiego miasta. Odwiedzili tamtejszy plac zabaw, a na koniec uraczyli się pysznymi lodami i pizzą.
Klasa 5 w tym samym czasie eksplorowała Bolesławiec i okolicę. Siły regenerowała podczas posiłku przy ognisku.
W czwartek na placu przed szkołą, przy całej społeczności szkolnej, odbyło się ostatnie
w tym roku szkolnym uroczyste rozdanie nagród i dyplomów uczniom biorącym udział
w licznych konkursach, olimpiadach, turniejach  i zawodach sportowych. Nagrodzeni zostali także za pracę społeczną na rzecz szkoły i oszczędzanie w SKO. Pani dyrektor Dorota Ciećka pogratulowała uczestnikom wspaniałych wyników oraz zachęciła do dalszej owocnej pracy.

Wycieczka rowerowa - 18.06.2024 r.
Rozdanie nagród i dyplomów - 20.06.2024 r.
Skip to content