NOC BIBLIOTEK

„Czytanie wzmacnia!” pod takim hasłem przebiegała tegoroczna ogólnopolska akcja  „Noc bibliotek” W miniony piątek uczniowie klas 4- 8 uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez GBP w Łubnicach Filię Biblioteki w Wójcinie. Gośćmi spotkania byli także uczniowie szkoły w Łubnicach. Młodzież rozwijała swoje talenty plastyczne konstruując oryginalną książeczkę origami. Warsztaty przeprowadziła pani Natalia Talarek- Oswald z częstochowskiego „Tęczówka Studio”. Mimo że praca była mozolna i wymagająca pomysłowości (której naszym uczniom nie brakuje J) efekty dały wszystkim wiele satysfakcji. Młodsi uczniowie obejrzeli także film, jak na noc przystało,
z drrreszczykiem. Cudowna atmosfera rozciągnęła  zaplanowane na spotkanie ramy czasowe.
Bardzo serdecznie dziękujemy bibliotece za gościnność i już nie możemy się doczekać przyszłorocznej „Nocy bibliotek”.

Jeżeli chcecie zobaczyć fotorelację z tego wydarzenia, zapraszamy na instagramowy profil naszej szkolnej biblioteki:

https://www.instagram.com/p/CU2bpmoMVRq/?utm_medium=copy_link