GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W środę 13 marca w Zespole Szkół w Dzietrzkowicach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach. Klasy młodsze I-IV i starsze V-VIII. Szkołę w Wójcinie reprezentowali: Weronika Armanowska, Agata Cierkosz, Lena Kośmider, Alan Szkurłatowicz z klasy IV. Antonina Małecka i Hubert Woś z klasy V, Julia Starek z klasy VI oraz Maja Cierkosz i Julia Stefan z klasy VII.
W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Agata Cierkosz, w grupie starszej I miejsce zajęła Antonina Małecka, a III miejsce Maja Cierkosz. Agata, Antonina i Maja będą reprezentować szkołę w turnieju powiatowy, który zostanie rozegrany 24 marca w Pichlicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- 13.03.2024 r.