DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia dzieci na całym świecie obchodzą Dzień Kubusia Puchatka.  Jest to postać bardzo dobrze znana przez dzieci, dlatego  wspólnie z przedszkolakami uczciliśmy  ten dzień. Całą zabawę rozpoczęliśmy od wesołej piosenki Kubusia i jego przyjaciół. Następnie dzieci zostały zaproszone do Stumilowego Lasu poprzez zabawę ruchową. Przedszkolaki wyciągały z pudełka różne rekwizyty, próbując odgadnąć z jaką postacią się on kojarzy. Następnie dzieci w każdej grupie otrzymały puchatkowe puzzle próbując ułożyć postacie i sceny z Kubusia Puchatka. Kolejną zabawą były zgadywanki dotyczące książki Przygody Kubusia i jego przyjaciół. Na zakończenie przedszkolaki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z misiem oraz pokolorowały obrazek Kubusia.

Dzień Kubusia Puchatka - 18.01.2024 r.
Skip to content