DZIEŃ KRAJÓW I JĘZYKÓW OBCYCH

W środę w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień krajów i języków obcych. Uczniowie klas V-VIII mieli za zadanie wybrać jedno  państwo i przygotować krótką prezntację. Pomysłów było wiele. Każda klasa miała własny i niepowtarzalny styl prezentacji. Były gazetki, wystawy, tańce, popisy kulinarne oraz organizacja czasu wolnego.

Jury (pani dyrektor i nauczyciele języków obcych) ma bardzo trudne zadanie do wykonania: trzeba wyłonić  zwycięzcę – czyli klasę, która zdobędzie nagrodę – DZIEŃ BEZ PYTANIA. A nie jest to łatwe, gdyż wejście do każdej klasy oznaczało piękną i niezapomnianą podróż do innego kraju. Wspaniale udało się oddać nastrój i charakter wybranych państw: Rosji, Anglii, Włoch oraz Chin.

Zapraszamy do galerii.

DZIEŃ KRAJÓW I JĘZYKÓW OBCYCH - 11.12.2019 R.