DZIEŃ KOBIET

8 marca  to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dzień ten na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.  W tym wyjątkowym dniu zostały one obdarowane kwiatami oraz drobnymi upominkami a w klasach i na szkolnych korytarzach czuć wyjątkową atmosferę. Chłopcy zachowali się jak dżentelmeni.  Swoim nauczycielkom i koleżankom wręczyli kwiaty. Dziewczynki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Oczywiście były też życzenia i tradycyjne  „ Sto lat”. W tym dniu każda dziewczyna, która założyła koronę nie była wzywana do odpowiedzi.
Miłym akcentem świętowania były także odwiedziny wójcińskich strażaków, którzy kwiatami obdarowali panie pracujące w naszej szkole.

Dzień Kobiet - 8.03.2024 r.