DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Powszechnie jest nazywane Dniem Nauczyciela.
12 października nasza szkoła miała podwójną okazję do świętowania. Tego dnia uczciliśmy także 50. rocznicę powstania Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele, a następnie udaliśmy się do CKWWiA, gdzie uczniowie klas IV-VIII przygotowali na te okazję program artystyczny. Złożyliśmy też kwiaty  i znicze na grobach pracowników szkoły.
Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście.. W części oficjalnej, oprócz części artystycznej, mogliśmy wysłuchać wielu przemówień okolicznościowych i życzeń.
Na zakończenie reprezentanci uczniów, nauczycielom i gościom wręczyli kwiaty, a wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani urodzinowym tortem.

Jubileusz szkoły - 12.10.2018 r.