BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. Dzisiaj już od rana dzieci wesoło bawiły się w swoich przepięknych strojach. Rozpoznać było je bardzo trudno. Dzieci wyruszyły w podróż pociągiem do serca dzikiej dżungli. Uczestnicy balu  zostali  uroczyście powitani  przez mieszkańców Dzikiego Lądu. Na sali, która zmieniła się w dżunglę pełną dzikich zwierząt były tańce, konkursy z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie. W przerwie balu każda grupa wesołym pociągiem pojechała na swoją salę, gdzie czekały kulinarne niespodzianki w postaci słodkiego poczęstunku. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, tańców afrykańskich oraz przebojów znanych dzieciom. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych dżunglowych strojów.

Bal karnawałowy w przedszkolu - 25.01.2024 r.

 

 

Skip to content