ŻYCZENIA WÓJTA GMINY ŁUBNICE ORAZ PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY ŁUBNICE Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Rodzice i Uczniowie

 

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Dzień, w którym każdy otrzyma świadectwo swojej pracy.

Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem. Wiele wyzwań i zmian, cennych inicjatyw oraz twórczych działań to efekt Waszej codziennej pracy.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę w tak trudnym dla nas czasie pandemii.

Dziękuję Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, za to, że przekazując młodemu pokoleniu wiedzę i umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły oraz za wspomaganie organizacji życia klasowego i szkolnego.

Drodzy Uczniowie,

z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest ukończenie kolejnej klasy. Szczególnie chciałbym podziękować ósmej klasie, która doskonale spisywała się i angażowała w sprawy szkoły. Teraz jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Życzę Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Życzę wszystkim dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami Michał Pazek Wójt Gminy Łubnice oraz Przewodniczący Rady Gminy Łubnice Marian Baniak