XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNO-FOTOGRAFICZNY

Duży sukces uczennicy naszej szkoły!
Milena Błach (kl.8) zdobyła 5. miejsce w XVII Ogólnopolskim konkursie fizyczno-fotograficznym „Zjawiska fizyczne wokół nas” organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Komisja zapoznała się z fotografiami (854 sztuk) ze szkół różnych typów (podstawowych, ponadpodstawowych). Konkurencja była więc bardzo duża. Milena została laureatką w kategorii „Obserwacje”. Celem konkursu byłom.in. ukazanie piękna zjawisk fizycznych w otaczającym nas środowisku, bądź wyeksponowanie ich w samodzielnie przeprowadzonym eksperymencie.
Najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane w postaci kolorowej wkładki w biuletynie Polskiego Stowarzyszenia nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych „Nauczanie Przedmiotów Przyrodniczych”.
A oto kilka fotografii wykonanych przez Milenę.

XVII Ogólnopolski konkur fizyczno-fotograficznym - 2019 r.