WYCIECZKA DO OPOLA

W dniu 18 października na wycieczkę do Opola wybrały się dzieci 5, 6 letnie z wychowawczynią i rodzicami. Celem tej wycieczki było ukazanie dzieciom jak wesoło i ciekawie można spędzać wolny czas. Dzieci z dużym zapałem i zainteresowaniem uczestniczyły  w takich atrakcjach jak:

  • zwiedzanie Ogrodu Zoologicznego, gdzie obserwowały zwierzęta egzotyczne z różnych stron świata,
  • zabawy w sali zabaw „Smocza Jama”,
  • pokaz ręcznego wytwarzania słodyczy oraz samodzielne  wykonanie lizaków w kształcie kółka, misia, serduszka lub świderka,
  • rejs statkiem po Odrze, gdzie mogły podziwiać piękne widoki i zabytki Opola z innej perspektywy.
  • posiłek ku radości dzieci w restauracji McDonald’s.

W drodze powrotnej pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Myślę, że liczne atrakcje dostarczyły dzieciom oraz ich rodzicom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Wycieczka do Opola - 2018 r.