POŻEGNANIE  ROKU PRZEDSZKOLNEGO PRZEZ GRUPĘ 5-LATKÓW

30.06.2021r. grupa dzieci 5- letnich pożegnała rok szkolny 2020/2021. Na pożegnaniu obecni byli Rodzice oraz Pani Dyrektor. Dzieci przedstawiły program artystyczny, który składał się z dwóch części. Pierwsza poświęcona była rodzinie z okazji święta Mamy i Taty ,druga dotyczyła pożegnania roku szkolnego. W programie wykorzystano piosenki, wiersze i tańce. Dzieci złożyły życzenia rodzicom i wręczyły im kwiaty. Od Pani Dyrektor i wychowawczyni otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wychowawczyni podziękowała Rodzicom za wspieranie działań przedszkola ,pracę na jego rzecz i zaangażowanie. Dzieciom złożyła gratulację, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej wszyscy spotkali się przy wspólnym poczęstunku przygotowanym przez Rodziców.

Zakończenie roku przedszkolnego w grupie 5 - latków - 30.06.2021 r.