DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 25 stycznia 2019 r. w Centrum Kultury Wsi Wójcin – Andrzejów odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano ciekawy i bogaty program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła swoim występem najmłodsza grupa przedszkolna 3-4 latków. Następnie swoje umiejętności wokalno – taneczne przedstawiła starsza grupa przedszkolna
5-6 latków. W dalszej części przygotowany repertuar zaprezentowali uczniowie z klasy I oraz z  klasy II-III.  Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta doceniają miłość i troskę, którą otrzymują każdego dnia ze strony najdroższych dziadków.

W II części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezencikami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci z poszczególnych grup.

Frekwencja była wspaniała.  Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy wspaniałego zdrowia i pociechy z ukochanych wnucząt.

Dzień Babci i Dziadka - 25.01.2019 r